Website Nine Rocks Games s.r.o.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Skúsené vývojárske štúdio Nine Rocks Games (predtým Cauldron) hľadá kandidáta či kandidátku na pozíciu Community Manager. Hlavnou úlohou je budovať a proaktívnym spôsobom rozširovať komunitu okolo neoznámeného open-world multiplatform projektu, ktorý vzniká v spolupráci s THQ Nordic.

Tvoja náplň práce:

• Budovanie a správa dedikovanej komunity hráčov a fanúšikov okolo dosiaľ
neoznámeného projektu na viacero komunikačných kanáloch vrátane web stránky
štúdia a hry.
• Komunikácia s hráčmi a fanúšikmi na dennej báze.
• Úzka spolupráca s vývojovým tímom, marketingom aj vydavateľom, aby hlas
komunity bol počuť a nezapadol.
• Podieľať sa na návrhoch a produkcii podkladov pre komunikáciu s komunitou
vrátane grafiky, videí, streamov, FAQ atd.
• Aktívna snaha o budovanie zdravej a dobre informovanej komunity, ktorá má všetky
potrebné informácie a teší sa na to, čo tvorcovia pripravia.
• Kompletná príprava a distribúcia analýz o stave komunity pre vývojárov, marketing a
ďalšie oddelenia.
• Zastupovanie projektu a štúdia na eventoch vrátane priamej
komunikácie a stretávanie sa s komunitou.
• Pomoc s budovaním a spravovaním komunity a komunikácia štúdia.

Tvoja zodpovednosť:

• Budovanie a rozširovanie komunity na základe stratégie.
• Komunikácia na všetkých kanáloch vrátane sociálnych médií, blog postov,
newsletterov atd.
• Zber, analýza a štruktúrované reportovanie ohlasu komunity vývojárom, marketingu,
vydavateľovi a ďalším oddeleniam.
• Aktívne hľadanie nových spôsobov, ako rozširovať komunitu.
• Spolupráca a komunikácia s influencermi.
• Spolupráca na tvorba podkladov pre komunitu a komunikáciu.
• Príprava a udržovanie komunikačného plánu projektu.

Požiadavky na teba:

• Plynulá (slovom aj písmom) komunikácia v angličtine.
• Skvelý prehľad o hrách, aktuálnych trendoch a spôsobov správy herných komunít.
• Skvelý prehľad a skúsenosti s ovládaním komunikačných kanálov vrátane social
media, CMS, fór apod.
• Skúsenosť s úspešnou správou online komunít.
• Technické znalosti o tom, ako komunikačné platformy fungujú, aké sú aktuálne
trendy.
• Schopnosť pracovať v tímu 50+ dedikovaných ľudí.
• Expertná znalosť práce s nástrojmi pre správu komunity.
• Základné znalosti práce s audiovizuálnym SW.

Zamestnanecké výhody, benefity

– 5 dní dovolenky nad rámec zákona
– Príspevok na MulstiSport kartu
– Angličtina v priestoroch firmy
– Balíček hier na Steame od THQ Nordic
– Možnosť práce na Home Office
– Pružný pracovný čas
– Občerstvenie na pracovisku (ovocie, káva, čaje…)
– Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
– Firemné grilovačky
– Firemná knižnica
– Príspevok pri narodení dieťaťa
– Referal bonus

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti
Anglický jazyk – Pokročilý (C1)
Ostatné znalosti
Microsoft Office – Expert
Adobe Photoshop – Základy
Foto / Video editácia – Pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti
– skvelá komunikácia
– hráč počítačových hier
– znalosť sociálnych sieti
– angličtina

Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac
Výška mzdy so skúsenosťami výrazne rastie.

To apply for this job email your details to mcsefalvay@ninerocksgames.com