Zasielanie podkladov pre brožúru Slovak Game Industry 2019

.

FORMULÁR: vyplniť
– formulár slúži na vyplnenie textov a upload grafických podkladov
– pre nahranie súborov je potrebné prihlásenie cez Google účet

DEADLINE: 19. 7. 2019
JAZYK VYPĹŇANIA FORMULÁRA: angličtina
GRAFICKÉ ŠPECIFIKÁCIE: prehliadať
OBSAHOVÉ ŠPECIFIKÁCIE: prehliadať
UKÁŽKA BROŽÚRY 2018: stiahnuť
KONTAKT: maros.brojo@sgda.sk

Slovak Game Developers Association v roku 2019 opäť pripravuje prehľadovú brožúru o slovenskom hernom priemysle, zameranú na jeho propagáciu doma aj v zahraničí. Po vydaní bude brožúra k dispozícii v tlačenej a digitálnej podobe. Distribuovať sa bude na medzinárodných herných podujatiach a konferenciách alebo v domácom prostredí rôznym inštitúciám, partnerom a jednotlivcom.

Členovia SGDA majú v brožúre k dispozícii celú dvojstranu, nečlenovia zasa jednu obyčajnú stranu. Žiadame vás aby ste si pozorne preštudovali priložené dokumenty a dodali nám všetky podklady. Dodržiavajte inštrukcie k správnemu pomenovaniu grafických materiálov, nesmierne nám tým uľahčíte prácu na brožúre.

V brožúre je ďalej možné okrem bezplatnej jedno alebo dvojstrany aj inzerovať formou celostranovej inzercie (napr. svoje štúdio, ďalšie hry alebo prípadne výzvy na pracovné pozície, či rôzne aktivity, ktorými sa zaoberáte). Cena jednostranovej inzercie v brožúre je 250EUR. V prípade záujmu nás kontaktujte cez vyššie uvedený email.